Takzvaně chytrá zařízení – televize, termostaty, zámky, dokonce i žárovky – jsou běžnou součástí života. Ale teprve dohromady se promění z kuriozit v mocné pomocníky. Control4 propojuje všechna zařízení a maximalizuje váš komfort, pohodlí, zábavu a především kontrolu. Váš dům může dělat práci za vás a učit se, co máte rádi. Říkáme tomu nový standard bydlení.

 

 

Chytrý domov s Control4

Co vám přinese inteligentní domácnost?

 

Chytrý dům funguje jako organický celek, v němž vše spolupracuje. Jednotlivá zařízení mohou vykonávat podmíněné akce na základě dat ze senzorů či pracovat společně, jako například topení s větráním a žaluziemi.

V inteligentním domě o všem víte a vše můžete ovlivnit. Chování každého prvku lze naprogramovat a činnost všech zařízení není problém kdykoliv změnit dle potřeby, přehledně z jednoho společného rozhraní, pomocí něhož máte také absolutní přehled. Díky dálkovým ovladačům a mobilním aplikacím máte vše pod kontrolou kdekoliv v domě či dokonce, i když jste kilometry daleko.

Pokud nechcete, nemusíte se o nic starat. Domácí automatizace se učí vaše preference a postará se o namáhavou práci. Zajistí péči o zahradu i příjemné klima v každé místnosti.

 

Propojení a řízení

 

Control4 se stane mozkem a smysly vašeho chytrého domova. Propojuje všechna zařízení, dává vám nad nimi kontrolu a umožňuje fungování domácí automatizace. Na základě dat ze senzorů, spotřebičů i internetu může činit autonomní rozhodnutí a ušetřit vám práci.

 

 

Uživatelské rozhraní

 

Control4 vám umožňuje ovládat váš dům mnoha způsoby. Sami si vyberte, co vám v dané chvíli nejlépe vyhovuje. Rádiové dálkové ovládání, konfigurovatelné klávesnice, bezdrátové ovladače, grafické rozhraní na TV, dotykové panely, či vaše osobní mobilní zařízení nebo počítač. Možností je ale ještě více.

 

 

Řešení pro každého

 

Systém Control4 vyniká vysokou modulárností a robustností. Zvládne uspokojit provozovatele obřích 5hvězdičkových hotelů, ale můžete jej dobře využít i pro malý byt či třeba samostatnou místnost (kancelář, zasedačka, provozovna). Hodí se pro novostavby i rekonstrukce a nabízí drátové i bezdrátové prvky.