O společnosti PARADOX

 

 

Paradox je kanadská společnost se sídlem v Montrealu založená v roce 1989, která v současné době patří k předním firmám ve vývoji technologií v oblasti zabezpečovacích systémů.

Paradox klade velký důraz na vývoj a inovaci, proto jsou každoročně do oddělení výzkumu a vývoje investovány nemalé prostředky. I proto je celá historie společnosti protkána řadou úspěchů. Již první série detektorů pohybu zaznamenala značný ohlas, patenty těchto detektorů jsou stále používány. V roce 1996 Paradox světu představil sérii zabezpečovacích systémů Digiplex se systémem zabezpečené rozšiřitelné sběrnice. V roce 2001 byla prozměnu představena výjimečná řada bezdrátových systémů.

V současné době společnost nabízí kompletní sortiment produktů pro zabezpečení malých objektů, ale i velkých sídel nadnárodních společností. V nabídce nalezneme vše od jednoduchých čidel a ústředen až po technologie k zabezpečení rozsáhlých a velkých systémů.

 

 

Ústředny

V nabídce PARADOXu je několik typů ústředen. Všechny mají certifikát pro stupeň zabezpečení 2 , vyšší řady splňují stupeň zabezpečení 3.

 

Detektory

V nabídce drátové i bezdrátové detektory kouře, otřesové, pohybu, s kamerou, magnetické detektory, infrazávory.

 

Ovládání

Systém lze ovládat několika typy klávesnic, dotykovými panely, dálkovými ovladači, bezkontaktními přívěšky nebo přes aplikaci INSITE GOLD pro Android nebo IOS

 

Rozšíření

 

K dispozici jsou moduly pro připojení bezdrátových prvků, IP/GSM/3G komunikátory, přístupový systém.

Systém PARADOX lze plně integrovat do systému chytré domácnosti CONTROL4