O společnosti AJAX Systems

 

 

Společnost AJAX Systems, založená v roce 2011, je relativně mladá a rychle se rozvíjející. Vzhledem nezadržitelnému prolínání konceptu inteligentní domácnosti, automatizace a bezpečnosti rozšiřuje společnost Ajax Systems Inc. neustále své produktové portfolio, aby uspokojila potřeby koncových uživatelů. Zabezpečovací systém Ajax je tak schopen ochránit Vás i Vaše blízké před vloupáním, požárem, oxidem uhelnatým a zaplavením vodou, ale také umožňuje vzdáleně ovládat domácí elektrické spotřebiče a další zařízení denní potřeby.

Produkty Ajax dokázaly zaujmout jak odbornou veřejnost, tak i odbornou porotu, která v rámci každé výstavy pravidelně oceňuje nejinovativnější a nejkvalitnější výrobky v dané kategorii. Zabezpečovací systém Ajax proto získal v roce 2017 v Moskvě na veletrhu Securika prestižní ocenění za nejinovativnější produkt roku a ve stejném roce na výstavě IFSEC International v Londýně cenu za nejlepší poplachový zabezpečovací systém roku.

 

 

 

 

Ústředny

V nabídce AJAXu jsou nyní dva typy ústředny. Obě splňují certifikát pro stupeň zabezpečení 2.

 

Detektory

V nabídce bezdrátové detektory kouře, otřesové, pohybu, s kamerou, magnetické detektory.

 

Ovládání

Systém lze ovládat klávesnicí, dálkovým ovládáním nebo přes aplikaci AJAX/BEDO Ajax pro Android nebo IOS

 

Rozšíření

 

K dispozici jsou moduly pro integraci prvků výrobců třetích stran, pro integraci prvků Ajax do bezpečnostních a smarthome systémů ostatních výrobců, miniaturní silové relé.